bazén Plavecký bazén

bazén matky s dětmi Bazén pro matky s dětmi

Do našeho bazénu si nemusíte přijít jenom zaplavat. V areálu jsou pro Vás připraveny i dvě relaxační zóny a vířivka. Vířivka je v přízemí hned vedle hlavního bazénu. Relaxační zóny se nachází v prvním patře. V první naleznete  klasickou parní komoru, aromapáru a infrasaunu. Druhá zóna je pro větší klid oddělena od hlavní haly čipovými dveřmi a nabízí finskou saunu s bazénkem a venkovní terasou, solnou odpočívárnu a masáže.


 

Vířivka

Horká voda probublávající z trysek umístěných jak po obvodu, tak i uprostřed bazénku Vám pomůže po namáhavém dni zrelaxovat celé Vaše tělo. Přijďte si vychutnat ten uklidňující pocit. Teplota vody ve vířivce je 32-34 °C. Kapacita vířivky je 10 osob.


 

Parní komory

Kromě klasické parní komory si v našem bazénu můžete odpočinout také v aromapáře. Do té je vháněna pára obsahující pozitivně působící vonné esence. Vzhledem k nižší teplotě je pára vhodná i pro ty, kterým nevyhovuje finská sauna. Teplota v parách 50 a 55°C. 

Při nižší návštěvnosti je v provozu pouze jedna z parních komor.

V letních měsících je spuštěna jen jedna pára. Pravidelně se střídají v týdenním režimu: aromapára (pátek, sobota, neděle, pondělí), klasická pára (úterý, středa, čtvrtek). 


 

Suchá sauna – finská

Po namáhavém dni není nad to si příjemně odpočinout. Pobyt v sauně ale není pouhá relaxace. Také posiluje Vaši imunitu a kardiovaskulární systém. Díky tomu se Vaše tělo dokáže rychleji zregenerovat.
Pro pravidelné saunaře nabízíme saunařské permanentky.

Naše sauna je pro 20 osob a je standardně vytápěna na 90°C. Její součástí je i odpočívárna, ochlazovací bazének a venkovní terasa.
V případě zájmu ji lze objednat i pro soukromé akce mimo běžnou provozní dobu.


 

Himalájská solná odpočívárna

Odpočívárna nabízí příjemnou teplotu 35 – 37°C. Tlumené světlo, 50 kg solnou lampu, infračervenou lampu (horské sluníčko), Salin (vyvíječ solné atmosféry) a 0,5 tuny soli (kombinace růžové himálajské a bílé mořské z Řecka) vytváří klima s blahodárnými účinky na lidské zdraví zejména v oblasti dýchacích cest – nachlazení, rýma, záněty dutin, astma, alergie, ale pomáhá i na dermatologické problémy kůže.

Pohodlně se usaďte, zahleďte se na vrcholky horských velikánů a relaxujte v léčivé solné atmosféře.

Kapacita je 6 + 1 osob.


 

Infrasauna

Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu navštěvovat klasickou saunu, vyzkoušejte infrasaunu. Zde se řádně prohřejete díky infračervenému záření i při příjemné nižší teplotě 40 – 60°C. Z toho důvodu se můžete nahřívat až 30 minut v kuse a přesto není nutné dodržovat proceduru následného prudkého zchlazení, jak je tomu v suché sauně. 

Její kapacita je 4 osoby a lze si ji na požádání nechat nahřát i během návštěvy bazénu. Využití infrasuany je zahrnuto v ceně vstupného.


 

Masáže

K dokonalému odpočinku těla i duše masáž rozhodně patří. V naší relaxační zóně můžete během návštěvy bazénu využít i tuto nabídku. Bazén spolupracuje se třemi kvalifikovanými maséry, kteří své služby provozují v naší masérně. Půlhodinová masáž stojí 250,- a lze si ji objednat předem na recepci.