bazén Plavecký bazén

bazén matky s dětmi Bazén pro matky s dětmi

Plavecký bazén

Plavecký bazén o délce 25 metrů s 5 drahami čeká právě na Vás. Díky hloubce v rozmezí od 1,20 do 1,60 metru si v bazénu zaplave opravdu každý.

Teplota vody ve velkém bazénu: 27-28 °C

Teplota vzduchu: 29-30 °C


 

Proudový kanál – divoká řeka

Pokud rádi plavete proti proudu řeky, nebo se necháváte unášet, potom je proudový kanál s masážním chrličem ta pravá zábava pro Vás. A vůbec při tom nezáleží na věku. Určitě se Vám bude líbit.


 

Tobogán

Jaký by to byl bazén bez tobogánu! Nástup přímo z bazénové haly, 65 metrů jízdy z výšky 6 metrů nad úrovní hladiny bazénu a pohodlný dojezd na dohled od vířivky i proudového kanálu. Náš tobogán si oblíbí nejen děti!


 

Dětské brouzdaliště

Při výstavbě bazénu se nezapomnělo ani na atrakce pro dětské návštěvníky. Pro ty úplně nejmenší je připravené brouzdaliště se skluzavkami a vodotryskem. To se nachází v prostoru mezi velkým plaveckým bazénem, vířivkou a proudovým kanálem. U plavčíků jsou zdarma k zapůjčení plavecké pomůcky a hračky do bazénku. Věříme, že si v něm spolu s Vašimi dětmi užijete spoustu zábavy.


 

Kojenecký bazén pro plavání maminek s dětmi

Bazén pro plavání maminek s dětmi je kompletně vybaven vlastním zázemím – odděleným přístupem s vlastní recepcí, toaletami, sprchami, šatnami a dětským koutkem s hračkami, které je využíváno při organizovaném plavání. Hloubka je 110 centimetrů a voda je ohřívána na příjemných 32°C a upravena pro citlivou dětskou pokožku. Od října 2011 mohou rodiče při návštěvě bazénu se svým miminkem samotný bazének navštívit i mimo organizované plavání.

V případě zájmu je možné si kojenecký bazének objednat pro soukromé účely.