Nahaté koupání

Nahaté koupání již nepořádáme pravidelně. Bude jen cca 1-2 za sezónu.

 

Od roku 2011 jsme po dobu hlavní sezóny pořádali pro všechny vyznavače nudismu a naturismu plavání bez plavek. Akce běžela  pod heslem "Nahaté koupání, aneb na poslední pátek mají plavky svátek". Tudíž se mohli zájemci zůčastnit vždy poslední pátek v měsíci po veřejném plavání (od 21:00).  

 

V průběhu let se akce samovolně přerodila. Byla vyhledávána spíše saunaři, než plavci a proto jsme se rozhodli od podzimu 2017 změnit její pravidla:

  • Zachováme prodloužené plavání a saunování, každý poslední pátek v měsíci, ale již nebude nudistický.
  • Na druhou stranu rádi čas od času uspořádáme i akci bez plavek, bude-li ze strany nudistů a naturistů zájem :)

Děkujeme za pochopení a těšíme se opět někdy.

 

Tradiční koupání bez plavek pořádáme v pátek 26.1.2018 v čase 21:00 - 22:00 :) 

 

 

 

 

 Upřesnění k provozní době bazénu během konání akce:

Vzhledem k opětovnému problému se včasným odchodem návštěvníků z bazénové haly, upřesňujeme průběh akce a časový hamonogram.

Běžná otvírací doba bazénu je do 21:00. Poslední vstup by měl být  nejpozději 1 hod a 15 min před ukončením provozu. Přičemž dle návštěvního řádu není bazénem rozuměn prostor ke koupání či relaxaci, ale budova jako taková. Návštěvník je tedy povinen veškeré vodní plochy opustit nejpozději 15 minut před ukončením provozní doby. A svůj odchod přizpůsobit tak, aby mohl personál ve 21:00, kdy je konec porovozu, budovu uzamknout. Konec provozu v prvním patře (páry, sauna, infrasauna) je ve 20:30. I zde by měli návštěvníci respektovat povinnost odchodu 15 minut předem.

Nahaté koupání je specifická akce, kdy je provozní doba bazénu prodlužena o hodinu, tj. do 22:00. Přičemž platí všechna výše zmíněná pravidla (tedy odchod do šaten ve 21:45)

 

Jsme velice rádi, že si akce získala tolik příznivců. Prosíme tedy tímto neukázněné návštěvníky, aby své jednání přehodnotili a uvědomili si, že svým chováním ohrožují konání samotné akce. Děkujeme