Infrasauna

Přijďte vyzkoušet další z našich relaxačních aktivit.

 

 

 

 

Infrasauna je moderní variantou klasické sauny

Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu využívat naši finskou saunu, vyzkoušejte - infrasaunu. Zde nemusíte tolikrát opakovat cyklus teplo - chlad, můžete zůstat v plaveckém úboru, nevystavujete svůj organismus tak vysokým teplotám a přesto se kvalitně a poměrně rychle prohřejete.

 

Infrasauna je vybavena speciálními tepelnými zářiči. Infračervené záření proniká přímo pod pokožku, díky čemuž se tělo řádně prohřeje, je vyvoláno intenzivní pocení a to i při příjemné nižší teplotě 40 - 60°C.

 

Naše kabina je umístěna v prvním patře u vchodu do Relaxační zóny a její kapacita je 4 osoby. Doba nahřátí trvá jen 10-15 minut. Proto si případní zájemci její nahřádní mohou domluvit předem (např. telefonicky) nebo i v průběhu návštěvy bazénu. 

 

Využívání naší infrasauny je zahrnuto v ceně vstupného.

 

Infrasauna má mnoho pozitivních účinků

Teplo v infrasauně působí na povrch celého vašeho těla a to pak díky zvýšenému pocení vyloučí mnoho toxických látek. Dochází k lepšímu prokrvení a tak se řádně tkáně zásobují kyslíkem a živinami. Infrasauna také pomáhá ke zrychlení procesu spalování tuků a tím prospívá při redukci váhy a celulitidy. Navíc působí preventivně proti chřipce a nachlazení, pozitivně ovlivňuje organismus při rekonvalescenci a regeneraci, má vynikající výsledky při bolestivosti a ztuhlosti kloubů, svalů a měkkých tkání. Celkově působí velmi pozitivně na krevní oběh a imunitní systém.

 

 

Desatero pro zdravé saunování.